Святковий концерт з нагоди 8 березня

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному жіночому дню. Ректор університету Віталій Комарницький привітав усіх представниць прекрасної статі.

«Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають вас і вашу родину весняною повінню щастя і благополуччя. Нехай там, де ви з’являєтесь, розквітають усмішки і лунають компліменти. Дякуємо, що ви завжди поруч. Щасливої вам жіночої долі та надійного чоловічого крила»,– побажав Віталій Комарницький.

Подякою Міністерства внутрішніх справ була нагороджена заступник начальника відділу організації наукової роботи Ольга Ревенко, листом подяки Луганської обласної державної адміністрації були відзначені завідувач відділення психологічного забезпечення ВКЗ Олександра Бурлаченко та старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Вікторія Пилипенко.

Святковий концерт  подарував гостям чарівні пісні, запальні танці , веселий гумор та наповнив залу особливою святковою атмосферою ніжності, тепла та весняного затишку.