Шевченківські дні у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Напередодні шевченківських днів 07 березня викладачі кафедри зорганізували для курсантів і студентів університету перегляд документального фільму Юрія Макарова «Мій Шевченко», що викликав певні рефлексії, відкрив іншого Кобзаря для кожного з присутніх. Результатом перегляду стало активне обговорення щодо переосмислення особистості Тараса Григоровича та творчі роботи «Мій діалог із Шевченком».

14 березня відбулися Шевченківські читання «Духовний макрокосмос України в геніальній ліро-епічний краплині Кобзаря». Курсанти та студенти університету поділилися власним прочитанням творів, відповідних до нашого часу, осмисленням життєвого шляху Шевченка. Студенти підготували й провели для курсантів літературний квест «Пізнаємо Великого Генія».

«Тішить, що молодіж нашого університету підтримує традицію вшанування пам’яті Величі українського духу.  Шевченковим Словом треба жити щодня, не лише в ювілеї, студіювати, учитуватися, заглиблюватися в те непроминальне. Адже поезія в Шевченка проста і в Шевченка немає нічого простого, і любити Україну так, як любив її Шевченко», – ішлося в підсумовуваннях і викладачів, і курсантсько-студентської молоді.