Делегати університету взяли участь у роботі з’їзду представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ

28 лютого 2019р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка розпочав роботу з’їзд представників юридичних ЗВО та наукових установ для формування складу Вищої ради правосуддя. Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у заході взяли участь завідувач кафедри організації правоохоронних та судових органів, д.ю.н. Сергій Іваницький та науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України, к.ю.н. Дмитро Калмиков.

Поряд із Президентом України, Верховною Радою України, з’їздом суддів України, з’їздом адвокатів України та всеукраїнською конференцією прокурорів, з’їзд представників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ уповноважений обрати членів Вищої ради правосуддя (у кількості двох осіб). За підсумками першого дня роботи форуму та результатами напруженого обговорення з’їздом ухвалено рішення оголосити перерву в роботі до 14 березня.