Підбито підсумки олімпіади з основ правознавства

15 лютого 2019 р. на базі порталу дистанційного навчання ЛДУВС імені Е.О. Дідоренко серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів Луганської області університетом було проведено Відкриту олімпіаду з основ правознавства на тему «Як працює держава?».

Для участі в олімпіаді зареєструвалося 392 школяра з 15 районів області. В правовому змаганні взяли участь 281 учень, з яких успішно дійшли до кінця та впоралися із завданням 274 особи. Учасники мали за годину виконати 50 тестових завдань з основ правознавства у сфері діяльності органів влади, їх видів, повноважень та порядку їх формування, прав та свобод людини і громадянина.

Перше місце в олімпіаді посіла Валерія Биковець, яка набрала 84,866 балів зі 100 максимальних. Друге місце – Ілля Вачрідзе з підсумковим балом 84,4, третє місце – Андрій Бугайов – 83,2 бали. Найближчим часом переможці будуть нагороджені сертифікатами та грошовими призами. З повним рейтингом учасників олімпіади можна ознайомитися на порталі дистанційного навчання Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.