Молоді поліцейські стали переможцями регіонального етапу конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції» 

31 січня у прокуратурі Луганської області відбулося нагородження учасників регіонального етапу другого щорічного конкурсу творчих та наукових робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів. Курсанти другого курсу  Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка Анастасія Назаренко та Тетяна Сергієнко посіли третє місце на конкурсі та були відзначені дипломами.

У своїх роботах молодь показала, як вона бачить боротьбу із корупцією, вказала на недоліки та зазначила шляхи їх усунення. Також у своїх роботах конкурсанти запропонували нові, сучасні, європейські ідеї зміни підходів щодо роботи прокурора та подолання корупції. 

«Сьогодні ви – студенти, а завтра – працівники правоохоронних органів, прокуратури, і ви маєте вже зараз сформувати свою чітку позицію – служіння українському народові на засадах справедливості та неупередженості. Захищати закон та представляти інтереси держави і суспільства, боронити державність і суверенітет”, – наголосив керівник регіональної прокуратури Володимир Янко.