Курсанти та співробітники університету долучилися до тактичних навчань

Сьогодні, на навчально-тренувальній базі ДСНС в м. Сєвєродонецьк ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький, викладачі кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки, офіцери факультету підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України та курсанти університету спільно зі співробітниками Головного управління Національної поліції, патрульними поліцейськими, нацгвардійцями та фахівцями ДСНС протягом дня відпрацьовували тактику дій щодо спільного реагування на можливі порушення та провокації під час проведення виборчої кампанії та в день проведення виборів.

«Ми з вами – поза політикою. Наше з вами головне завдання – забезпечити громадський порядок та публічну безпеку,» – підводячи підсумки навчань, наголосив очільник поліції Луганщини Сергій Колесник.