До бібліотеки університету передали нові монографії

Заступник Керівника Другого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ, випускник ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, кандидат юридичних наук Олександр Скомаров передав до бібліотеки рідної Alma-mater свою монографію «Діяльність Національного антикорупційного бюро України: адміністративно-правові аспекти».

Монографія Олександра Скомарова у співавторстві з проректором з навчальної роботи Національної академії прокуратури України Наталією Рибалкою присвячена дослідженню антикорупційної діяльності спеціальних правоохоронних інституцій і адміністративного-правових засад діяльності НАБУ зокрема. У ній здійснюється періодизація історичних етапів формування системи антикорупційних органів, визначається поняття та надається характеристика адміністративно-правового статусу НАБУ, розкриваються організаційно-правові аспекти побудови його системи та структури, аналізуються: повноваження НАБУ, особливості, форми та процедура його взаємодії з іншими інституціями.

У монографії розроблена авторська концепція адміністративно-правового забезпечення діяльності , а також вироблені пропозиції щодо покращення правового забезпечення функціонування НАБУ. Видання призначене для науковців, викладачів, аспірантів, практичних працівників правоохоронних органів, юристів-практиків, курсантів та студентів юридичних спеціальностей закладів вищої освіти та усіх тих, хто цікавиться проблемами антикорупційної діяльності.