День відкритих дверей в м. Миколаїв

26 лютого 2019 р. співробітники Миколаївського відділення заочно-дистанційного навчання ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь у Дні відкритих дверей, який проводився Головним управлінням Національної поліції в Миколаївській області.

На заході було представлено значну кількість закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання: Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Одеський державний університет внутрішніх справ, Львівський державний університет внутрішніх справ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Національна академія внутрішніх справ, Донецький юридичний інститут.

Представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка поспілкувалися з  учнями старших класів ЗОШ м. Миколаєва та області,  розповіли про заклад вищої освіти, надали інформацію щодо форм навчання та спеціальностей, особливостей надання освітніх послуг та відповіли на питання щодо вступу до університету. Учасникам заходу були запропоновані інформаційні та рекламні матеріали ЗВО, представлені навчальні та наукові видання університету.