Керівництво Мінюсту завітало до ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

В рамках дводенного робочого візиту на Луганщину до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка завітали  заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко та заступник директора Департаменту державної виконавчої служби Олександр Чорнобай.

Представники Мінюсту розповіли слухачам та курсантам університету про нові ініціативи Міністерства юстиції України. Ректор Віталій Комарницький  у своїй промові високо оцінив плідну співпрацю вишу з органами юстиції.

За минулий рік у спільних заходах юстиції та закладу освіти взяли участь більше 200 курсантів та студентів. Це і різноманітні заходи в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право”, дні відкритих дверей, історико-правові та інтелектуальні ігри, всеукраїнський правовий диктант, Всеукраїнські конкурси творчих робіт тощо. В 2018 році студенти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка проходили навчальну практику в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у Луганській області.

Наприкінці зустрічі Світлана Глущенко від Міністерства юстиції України передала до бібліотеки ЗВО книжки українських та зарубіжних письменників. Віталій Комарницький подякував за зустріч та провів для гостей екскурсію університетом, де вони змогли ознайомитись з умовами навчання та проживання курсантів та навіть випробувати власні сили в мультимедійному лазерному тирі.