Знайомство курсантів з діяльністю адміністративного суду

30 листопада молоді поліцейські на чолі з викладачем кафедри державно-правових дисциплін Ігорем Кравченко завітали до Луганського окружного адміністративного суду. Молодь ознайомилась з практичними питаннями реалізації своїх прав у суді, а також побудови діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя.

Із вступним словом до гостей звернувся голова Луганського окружного адміністративного суду, який розповів про етапи становлення та розвитку адміністративного судочинства в Україні, створення адміністративних судів. Голова суду звернув увагу присутніх на роль адміністративних судів у забезпеченні прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин та особливе значення створення адміністративної юстиції в контексті реальних реформ та позитивного розвитку судової гілки влади.


Одним із цікавих моментів Дня відкритих дверей стала участь курсантів у справжньому судовому засіданні, яке відбулось у режимі відеоконференції. Після інформативних доповідей керівник апарату суду провела учасникам екскурсію приміщенням суду, в тому числі гості відвідали приміщення для прийому громадян, кімнату для ознайомлення з матеріалами справи, адвокатів і прокурорів, відділ управління персоналом.

Зустріч проходила невимушено та в дружній атмосфері, по закінченню якої керівник апарату суду побажала молоді успіхів у навчанні та натхнення.