Відкриті лекції до тижня права в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

В рамках університетських заходів до Міжнародного дня боротьби з корупцією для курсантів та студентів вишу були підготовлені заходи різного формату. Так були зорганізовані та проведені три класичні лекції із залученням викладачів Луганського держаного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

Відкрив тиждень права доктор юридичних наук, проректор університету Микола Карчевський з лекцією «Блокчейн: новий предмет злочину та нові методи протидії корупції». Під час лекції обговорювалися питання можливостей кримінально-правової оцінки корупційних діянь, що вчиняються з використанням криптовалют. Окремо були розглянуті потенційні антикорупційні можливості технології Blockchain.

06 грудня викладач вишу Олег Молдован поділився практичним досвідом протидії корупції в поліції. Він висвітлив актуальні проблеми правозастосовної діяльності у сфері запобігання та протидії корупції, перспективи розроблення стратегії і тактики боротьби з корупцією та шляхи вдосконалення державного механізму запобігання та протидії корупції.

07 грудня доктор юридичних наук, доцент Олександр Литвинов провів для молоді відкриту лекцію «Корупція: культурно-історичні, екзистенційні й інституційні джерела та логіка протидії в правовому полі».