Участь представників університету в конференції «Відновний підхід  для підвищення рівня безпеки в місцевій громаді:  перші досягнення, перешкоди  та перспективи»

21 грудня в м. Сєвєродонецьк відбулась підсумкова прес-конференція проекту «Громадська безпека  через  впровадження програм відновного правосуддя в партнерстві з правоохоронними органами» за участю фахівців з відновного правосуддя, представників правоохоронних органів, міських судів Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжного, Сєвєродонецької місцевої прокуратури та прокуратури Луганської області.

Проект реалізовувався протягом року громадською організацією Кризовий медіа центр «Сіверський Донець», українськими та міжнародними фахівцями, в рамках комплексних заходів «Безпечна громада» і за фінансової підтримки МФ Відродження.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка участь у заході взяли завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної психології Олександр Литвинов, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і професійної психології Олександр Звонок,  доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Василь Поклад та слухачі магістратури університету.

Під час роботи конференції учасники розглянули питання можливостей (правових та організаційних) для роботи в цьому напрямку, ефективної міжвідомчої взаємодії, а також об’єднання зусиль відомств і громадськості.