Презентація монографії «Військово-цивільні адміністрації в Україні: досвід комплексного дослідження»

У Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулась зустріч з автором монографії Сергієм Кузніченком «Військово-цивільні адміністрації в Україні: досвід комплексного дослідження». Видання присвячене проблемам існування військово-цивільного співробітництва в історичному досвіді державотворення України.

В роботі автор проаналізував правовий статус військово-цивільних адміністрацій, визначив їх основні права та обов’язки в процесі забезпечення проведення антитерористичної операції, розкрив функціональне навантаження та роль військово-цивільних адміністрацій в процесі забезпечення соціального та економічного розвитку територій в умовах безпосереднього проведення антитерористичної операції та визначив особливості організаційної побудови та кадрового забезпечення військово-цивільних адміністрацій.

В рамках заходу відбулось обговорення з представниками виконавчих органів міськради, державних і правоохоронних структур питань правового статусу, прав, обов’язків, функцій та порядку здійснення діяльності  військово-цивільної адміністрації Луганської області.