Ювілейний тур «Ліги сміху» в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

27 листопада 2018 року в рамках масштабного всеукраїнського туру по закладах вищої освіти в м.Сєвєродонецьк відбувся концерт кращих команд «Ліги сміху». «Луганська збірна», «Стадіон Діброва» та «Ніколь Кідман» протягом двох годин дарували курсантам, студентам і викладачам Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, Сєвєродонецького музичного училища імені С.С. Прокоф’єва справжнє свято жартів та гумору.

Подарунок у вигляді безкоштовного концерту студія «Квартал 95» і компанія «Квартал-Концерт» вирішили зробити з нагоди першої святкової ювілейної дати створення Чемпіонату з гумору. Рівно 5 років тому в нашій країні з’явився молодіжний рух «Ліга сміху», що об’єднує талановитих, креативних і артистичних людей з усіх регіонів України.

Для співробітників, курсантів та студентів нашого університету цей концерт став особливим, адже більшість учасників команди «Луганська збірна» є випускниками ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. Тепла, родинна зустріч відчувалась в кожному концертному номері. Свято пройшло на одному подиху – із залу не вщухали сміх, оплески та вигуки захоплення.

На завершення заходу ректор університету Віталій Комарницький подякував гостям за незабутнє свято, передав символічні подарунки та взяв обіцянку від учасників команд дати перший свій виступ у звільненому Луганську в стінах Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.