В університеті привітали студентів

До Міжнародного дня студента курсантсько-студентське братство ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка влаштувало святковий концерт. Запрошені гості побачили  різноманітні вокальні, танцювальні номери та щиро посміялися над жартам команди КВК.

Ректор університету Віталій Комарницький привітав молодь зі святом та побажав юнакам і дівчатам успіхів у навчанні, натхнення у творчості, здійснення професійних та життєвих планів.

З нагоди святкування Міжнародного дня студента були відзначені грамотами призери VII Всеукраїнського студентського турніру з історії та переможці І етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика та І етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів університету Микола Яковенко отримав нагрудний знак «За відзнаку в службі».

«День студента – це чудове свято, як для першокурсників, так і для старших курсів, і просто для тих, хто колись був студентом. Адже минулих студентів не буває!! Тому ніколи не відпускайте почуття зі свого серця  і кожного року святкуйте День студента»,– зазначив голова студентського самоврядування Олександр Карцев.