Участь ректора на церемонії нагородження на Всеукраїнському змаганні

10 листопада в м. Рубіжне завершились Всеукраїнські старти серед школярів «Спортивна надія України».  До програми змагань входили такі види спорту, як баскетбол та волейбол серед дівчат та юнаків, а також бокс серед хлопців.

Ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький разом із заступником міністра освіти і науки України, президентом Української федерації учнівського спорту Романом Гребою, головою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадимом Стеценко привітали та нагородили переможців спортивних змагань.

Участь у заході взяли понад триста спортсменів із восьми областей України (Луганська, Миколаївська, Донецька, Харківська, Херсонська, Полтавська, Київська, Сумська). В боксерському поєдинку представники Луганщини Олександр Голубенко та Сергій Кузьменко, тренерами яких є викладачі кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, посіли у своїй ваговій  категорії серед юнаків 2005-2006 рр. призові треті місця.