Участь представника університету на престижному симпозіумі

16 – 17 листопада 2018 року в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ) за сприяння Посольства Естонії в Україні відбувся ІI Міжнародний науково-практичний симпозіум «Гуманізація кримінальної відповідальності».

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в роботі симпозіуму взяв участь завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Євген Письменський, який як експерт долучився до дискусійної платформи «Концептуальні питання гуманізації кримінальної відповідальності. Єдність термінологічних підходів».

Під час симпозіуму за участю провідних українських та зарубіжних фахівців у галузі кримінального права у форматі панельних дискусій обговорювались також питання європейського досвіду гуманізації кримінальної відповідальності; реалії та перспективи гуманізації КК України та КПК України; роль судових рішень в гуманізації кримінальної відповідальності; зміни у викладанні дисциплін кримінально-правового циклу, що пов’язані з гуманізацією кримінальної відповідальності.