Участь курсантів-першокурсників у тематичному заході до Дня вшанування жертв Голодоморів

З метою поглибленого вивчення трагічних сторінок української історії та патріотичного виховання молодого покоління захисників Вітчизни у навчальний процес  старшим викладачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології університету, к.і.н. Вікторією Пилипенко було зорганізовано виїзний просвітницько-виховний захід.

В Сєвєродонецькій міській бібліотеці для юнацтва ім. Й.Б. Курлата  молоді поліцейські разом з учнями Сєвєродонецького профільного ліцею прослухали цікаві доповіді курсантів Казюкалова Артема “Голодомор 1932 – 1933 рр. через призму юридичних актів”, Махукова Андрія “Наслідки голодомору 1932 – 1933 рр.” та Аннюк Карини “Події 1932 – 1933 рр. у спогадах очевидців”.

Хлопці та дівчата продивились відео-документ «Невивчені уроки історії», підготовлений працівниками міської бібліотеки для юнацтва та, на завершення, запалили свічки пам’яті, приєднавшись до Всеукраїнської акції.

Відповідальний секретар приймальної комісії університету Олексій Бочковий залюбки відповів на питання ліцеїстів щодо вступу до ЛДУВС, ознайомив з особливостями прийдешньої вступної компанії та надав детальну інформацію про навчання в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.