Співробітники університету стали срібними призерами в стрілецьких змагання

22 листопада в м. Сєвєродонецьк відбулись змагань з прикладної стрільби серед поліцейських ГУНП в Луганській області. Участь у заході взяли 24 збірних команд відділів поліції, галузевих служб та стройових підрозділів ГУНП в Луганській області.

До програми змагань з прикладної стрільби входило виконання спортивної стрілецької вправи ПМ – 1: стрільба з пістолета з однієї руки на відстані 25 м по нерухомій мішені з чорним колом.

Збірна команда ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, до складу якої ввійшли співробітники університету Володимир Подгорний, Олексій Бочковий та Надія Морєва, за результатами суми очок учасників команди, посіла друге почесне місце у командному заліку та стала срібним призером змагань.

За визначенням Головної суддівської колегії в особистому заліку серед жінок переможцем стала фахівець відділення планування навчального процесу навчально-методичного відділу університету Надія Морєва.

Переможців змагань особисто привітав та нагородив дипломами та кубками очільник поліції Луганщини Сергій Колесник.