Співробітник університету підвищив кваліфікацію з керівниками оперативних підрозділів кримінальної поліції

З 5 по 9 листопада у Харківському національному університеті внутрішніх справ проводились п’ятиденні курси підвищення кваліфікації для представників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів освіти системи МВС.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка представляв старший науковий співробітник Науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України, майор поліції Максим Кривонос.

Протягом п’яти днів слухачі курсів розглядали актуальні питання діяльності підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України, такі як першочергові оперативно-розшукові заходи та слідчі (розшукові) дії після вчинення особливо тяжких злочинів; особливості взаємодія між правоохоронними органами у виявленні та розслідуванні злочинів; внутрішньовідомча координація роботи підрозділів Національної поліції України; інформаційно-аналітичне супроводження розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів підрозділами департаменту оперативно-технічних заходів; методи і способи фіксації цифрових доказів, у тому числі із застосуванням комплексу «Cellebrite UFED»; особливості документування кваліфікованих наркозлочинів й торгівлі людьми тощо.

До проведення занять були залучені керівники та представники департаментів кримінального блоку Національної поліції України, зокрема начальник Департаменту карного розшуку, генерал поліції третього рангу Сергій Тіхонов, начальник Департаменту оперативно-технічних заходів, генерал поліції третього рангу Михайло Кузнєцов, начальник Департаменту кіберполіції, генерал поліції третього рангу Сергій Демедюк, професорсько-викладацький склад Харківського національного університету внутрішніх справ.

По закінченню курсів слухачі успішно пройшли тестування та отримали сертифікати, які вручив перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції, генерал поліції другого рангу В’ячеслав Аброськін.