Курсанти та студенти університету ознайомились з діяльністю Open Space у м. Сєвєродонецьк

14 листопада Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області було зорганізовано День відкритих дверей для курсантів та студентів  Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка, юридичних факультетів Східноукраїнського національного університету імені В. Даля та Сєвєродонецького інституту ПрАТ “ВНЗ “МАУП”.

Молодь ознайомилась з усіма видами послуг, які надаються в центрі сучасного простору доступних сервісів за європейським стандартом Open Space. Хлопці та дівчата мали змогу спробувати зареєструватися в електронну чергу. Курсанти та студенти також отримали інформацію про послуги в сфері державної реєстрації актів цивільного стану, нотаріальних послуг та можливостей державної виконавчої служби, яку їм із задоволенням надали представники відповідних служб.

“Open Space — це центр сучасності, який демонструє бажання української влади працювати ефективно, чітко, якісно та з повагою на благо кожного громадянина. Це простір, який дає можливість отримати послуги громадянам, які проживають не тільки на підконтрольній території, а також на непідконтрольній українській владі території Луганщини”,– зауважила начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяна Філатова.

Очільник юстиції Луганщини також зазначила, що Луганська область увійшла до п’ятірки областей, у яких реалізовуватиметься пілотний проект по реформуванню системи державної виконавчої служби. Тож, найближчим часом в нашому краї відкриють обласний центр примусового виконання рішень.