Конкурс на краще знання Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції

Курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією запрошуються для участі в конкурсі на краще знання Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції (UNCAC).

Конкурс проводитиметься в партнерстві з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй.

На переможців очікують подарунки.

Умови конкурсу:

1. Конкурс відбудеться 4 грудня 2018 року та проводитиметься у виді виконання комплексних тестових завдань (з різним типом побудови), розміщених на сайті Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.
  2. Переможці конкурсу визначатимуться за рейтинговою системою залежно від кількості набраних балів.
  3. Від учасників конкурсу вимагається знання ключових положень Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти корупції (UNCAC), підписаної 31 жовтня 2003 року та ратифікованої Україною 18 жовтня 2006 року (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_c16).