Дводенний семінар для представників університету за участю МКЧХ

06-07 листопада професорсько-викладацькій корпус та курсанти ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка взяли участь у семінарі зорганізованого представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

  «Наша міжнародна організація заснована більш ніж 150 років тому. Основні принципи комітету: безпристрасність, нейтральність та незалежність. Це відповідає основній ідеї організації – вона не підтримує жодну сторону конфлікту і наші цілі носять виключно гуманітарний характер. Міжнародний комітет Червоного Хреста докладає максимальні зусилля для захисту життя та здоров’я людей, які постраждали від збройних конфліктів та надання їм допомоги», – розпочав делегат по роботі з правоохоронними органами Халіт Буланикли.

Під час семінару обговорювалися питання з Міжнародного гуманітарного права, дотримання поліцейської етики, арешту та судових гарантій громадян, обшуку та вилучення заборонених предметів. Представники університету та МКЧХ розглянули правила застосування сили у правоохоронній парадигмі (Принципи P.L.A.N.) та фабули щодо судових гарантій.

Делегати Міжнародного Комітету Червоного Хреста передали до бібліотеки університету низку довідкових видань з міжнародного гуманітарного права.