Зустріч зі співробітниками Патрульної поліції

В рамках проведення спільних освітніх та наукових заходів щодо покращення практичної підготовки курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з ГУ НП у Луганській області доцентом кафедри тактичної, спеціальної та фізичної підготовки вишу Зурабом Болоташвілі було зорганізовано та проведено факультативне заняття з представниками Патрульної поліції Луганщини.

Під час зустрічі старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху УПП в Луганській області Євген Сафонов та інспектор відділу БДР УПП Михайло Соловйов ознайомили курсантів із основними аспектами своєї роботи. Патрульні поліцейські розповіли молоді як діяти в ситуації реальної загрози, користуватися сучасною технікою, навчитися працювати з планшетами, тощо.

«Кожного разу, направляючись на виклик за сигналом тривоги, патрульні ризикують життям. Адже невідомо, що на озброєнні має зловмисник – це може бути і вогнепальна зброя, може бути і граната. Тому поліцейський має завжди про це пам’ятати та дотримуватися заходів особистої безпеки»,– підкреслив Євген Сафонов.