Відбулось нагородження юних фотографів

30 жовтня ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький разом з начальником Управління ювенальної превенції ГУНП в Луганській області Дмитром Кашутою привітали переможців фотоконкурсу «Краще фото про діяльність поліції».

Володарями найвдаліших світлин стали хлопці та дівчата з м.  Гірського, м. Щастя та м. Сєвєродонецька. Юні фотографи отримали чудові подарунки та безліч задоволення від можливості проявити себе та показати свій погляд на діяльність поліцейського.

А ми нагадуємо, що попереду чекає ще декілька спільних цікавих проектів з Управлінням ювенальної превенції ГУНП в Луганській області. Слідкуйте за новинами на сайті університету та не пропустить свою можливість долучитися до яскравих подій.