Університет відкрив свої двері для школярів

08 жовтня у Всеукраїнський День юриста до Луганського  державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка завітали учні шкіл м.Сєвєродонецьк. У рамках профілактичних заходів, спрямованих на недопущення протиправної поведінки в дитячому середовищі, разом зі співробітниками підрозділу ювенальної превенції ГУНП в Луганській області, представники університету провели зі школярами інформаційну зустріч.

Під час зустрічі молоді представили презентацію, в якій ознайомили з професією юриста, історичними витоками, широким спектром юридичних професій, діяльністю різних підрозділів Національної поліції України. Дітлахі також дізналися про спеціальності, за якими готують фахівців у ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, вимоги ЗВО до вступників і специфіку навчання.

Хлопці і дівчата познайомилися з курсантами та на власні очі побачили умови навчання та проживання. В спортзалі найкращі спортсмени університету продемонстрували школярам свої навики та вміння з фізичної підготовки.

Не оминули юні гості й мультимедійний лазерний тир, в якому почули захоплюючу розповідь про теоретичні та практичні заняття з вогневої підготовки та мали змогу випробувати свої сили й постріляти з учбової зброї. Кульмінацією заходу став показовий виступ співробітників Управління «КОРД», який не залишив байдужими жодного з присутніх.

На завершення зустрічі викладачі університету провели для молоді історико-правову вікторину та відзначили найрозумніших та найінтелектуальніших гостей приємними подарунками.

«В подальшому планується проводити ще багато спільних заходів зі співробітниками підрозділу ювенальної превенції ГУНП в Луганській області. Це і лекції, семінари, інтелектуальні, творчі, спортивно-патріотичні конкурси тощо. Ми завжди раді бачити школярів в стінах нашого університету і залюбки готові показати дивовижний світ курсантського життя»,– підкреслив проректор університету Вячеслав Кім.