Студенти університету долучилися до Всеукраїнської акції з протидії торгівлі людьми

18 жовтня в м. Сєвєродонецьк до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в рамках проведення Міністерством соціальної політики України інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми відбулась вулична акція «Хода за свободу».Студенти-першокурсники університету разом з представниками Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, силових структур, ОБСЄ, громадськості, студентства та небайдужими сєвєродончанами пройшлись мовчазною ходою з символічною назвою Walk for Freedom центральною площею Сєвєродонецька.

За словами організаторів, цей захід є можливістю в черговий раз роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.