Співробітник ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка долучився до обговорення актуальних питань щодо вирішення корпоративних спорів

26 жовтня 2018 року завідувач кафедри державно-правових дисциплін університету, д.ю.н. Володимир Нестерович у приміщенні Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду взяв участь у розширеному засіданні судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів КГС ВС за участю членів Науково-консультативної ради при ВС, присвяченого обговоренню актуальних питань щодо вирішення корпоративних спорів.

«Сьогоднішня зустріч – це додаткова можливість обговорити актуальні питання з розгляду справ щодо корпоративних спорів. Матеріали, які напрацьовуються в результаті таких заходів, мають бути доступними для суддів першої та другої інстанцій і представникам сторін, щоб вони мали змогу вибрати з них найкращі ідеї для реалізації їх на практиці»,– зазначив заступник Голови ВС, голова КГС ВС Богдан Львов.