Представники університету взяли on-line участь на Міжнародній конференції

12-13 жовтня в Полоцькому державному університеті (Республіка Білорусь) відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Кримінологія в умовах трансформаційних процесів: національний та міжнародний аспекти». Організаторами заходу виступили Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, Регіональний навчально-науково-практичний юридичний центр та Юридичний факультет Полоцького державного університету (Республіка Білорусь), Хайдельбергська вища школа – SRH Hochschule Heidelberg (Федеративна Республіка Німеччина) та Юридичний факультет Університету в Білостоці (Республіка Польща). У роботі конференції взяли участь як провідні кримінологи, так і молоді вчені з України, Білорусі, Польщі, Німеччини, Росії та Австрії.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка долучився до заходу у форматі онлайн-конференції. З вітальним словом на пленарному засіданні до присутніх звернувся ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький. Проректор університету Микола Карчевський в своєму виступі розглянув тему «Big Data та перспективи кримінально-правового регулювання». Доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і юридичної психології Василь Поклад під час роботи першої сесії конференції «Зв’язок злочину та соціально-економічних трансформацій» дослідив питання злочину та поліції в «прифронтовому» місті.

Учасники конференції шляхом інтернет-діалогу провели жваву дискусію, долучилися до світової кримінологічної науки шляхом обговорення кримінологічних проблем в порівняльному розрізі – за допомогою зіставлення тенденцій злочинності, виявлених в кримінологічних дослідженнях, проведених в країнах Східної і Західної Європи.