Напередодні Дня захисника України першокурсники урочисто присягнули на вірність українському народові

13 жовтня, вже за традицією, в час святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та одного з найважливіших православних свят Покрова Пресвятої Богородиці, 100 курсантів-першокурсників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка присягли вірно й самовіддано служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов’язки.

З цією важливою подією молодь привітав заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, т.в.о. Голови Луганської обласної державної адміністрації Сергій Філь, керівництво поліції, прокуратури, Апеляційного суду Луганщини, Головного управління СБУ в Луганській і Донецькій областях,  Сєвєродонецької міської ради, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

«Ваш свідомий вибір, який ви зробили в бік Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, говорить про те, що Луганщина має майбутнє. Я вірю в те, що ви будите гідними нащадками нашого засновника генерал-полковника Едуарда Дідоренка і я бажаю вам високого і дальнього польоту», – зазначив ректор університету Віталій Комарницький.

 «Я хочу вам побажати в цей день, щоб ви не зрадили своєї присязі. Служити і захищати – це тепер ваш девіз. А бути людьми – це ваше призначення. Бо як ви будете поводитесь з людьми, так вони і будуть відноситись до вас, до людей у формі. Вітаю вас зі складанням присяги. Вітаю вас тепер вже як побратимів в нашому строю, хай вам щастить!»,– привітав першокурсників заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян.

«Шановні першокурсники, я пишаюсь вашим вибором. Ви є представниками того покоління яке не на словах, а на власному досвіді пережили і переживають на сьогодні всі тяготи тих буремних подій, які поставили під сумнів спроможність нашої держави бути незалежною та суверенною. Я дякую вам за це рішення і сподіваюсь, що сьогоднішні урочисті події на все життя закарбують у вашій свідомості і серці слова присяги, які ви щойно виголосили. Я пишаюсь вами, я пишаюсь вашим рішенням і  хочу сказати слова подяки вашим батькам, які виховали в вас справжніх українців»,– звернувся до молоді заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв.

Цього дня курсанти-першокурсники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка також стали власниками спеціальних жетонів з індивідуальними номерами, що видаються поліцейським та посвідчують їх належність до органів, закладів та установ Національної поліції України, підтверджують повноваження, встановлені Законом України «Про Національну поліцію».

У супроводі військового оркестру курсанти пройшли урочистим маршем площею Перемоги, демонструючи стройову виправку та злагодженість курсантських підрозділів.