Студентка університету посіла призове місце на музичному фестивалі

14 жовтня в м. Сєвєродонецьк у межах святкування Дня захисника України і Дня Українського козацтва відбувся перший обласний відкритий фестиваль-конкурс патріотичної пісні! У заході взяли участь військові, які саме зараз проходять службу на Сході України, студенти, курсанти і ліцеїсти навчальних закладів військового профілю, а також студенти мистецьких навчальних закладів і професійні артисти. Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка випробували свої вокальні можливості курсанти та студенти  Діана Леміш, Марія Хворостиніна, Катерина Андрєєва та Тетяна Альшрідах.

На фестивалі пролунали пісні українських виконавців національно-патріотичного спрямування, а також твори, які оспівують звитягу, мужність та подвиги воїнів-оборонців періоду Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України. Вітаємо студентку 1 курсу Тетяну Альшрідах з піснею Злати Огнєвіч «За лісами, горами» за зайняте почесне третє місце на пісенному змаганні.