Урочистості з нагоди Дня знань в університеті

3 вересня в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відзначили початок нового навчального року.


В урочистій обстановці курсантів, студентів, слухачів та професорсько-викладацький склад привітали заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, начальник  ГУНП в Луганській області полковник поліції Сергій Колесник, керівництво прокуратури, Апеляційного суду, Патрульної поліції Луганської області та Державної міграційної служби в Луганській області.


“Особливо хочу привітати першокурсників. Ви зробили перший і найважливіший вибір у своєму житті. Тепер ваше завдання – бути активними, цілеспрямованими та наполегливими. Отримані у нашому Університеті знання допоможуть Вам побудувати успішну кар’єру та стати гідними членами суспільства”, – виступив з вітальним словом ректор університету Віталій Комарницький.


Він запропонував присутнім вшанувати хвилиною мовчання пам’ять першого ректора ЗВО – Едуарда Олексійовича Дідоренка, серце якого перестало битися саме 1 вересня одинадцять років тому.


Кращі працівники університету були відзначені нагрудними знаками Міністерства внутрішніх справ України.


“Переконаний, що новий навчальний рік принесе всім нам здобутки і перемоги, а спільні зусилля на шляху реалізації завдань, що стоять перед сучасною відомчою освітою та наукою – єдність думок. Наполеглива праця стане запорукою успіху у підготовці молодого покоління, від якого залежить майбутнє нашої держави”,- підкреслив у своєму привітанні головний поліцейський Луганщини Сергій Колесник.


Завершилась офіційна частина проходженням особового складу урочистим маршем, після чого студенти та курсанти направились до навчальних аудиторій.


Цього року заходи присвячені початку нового навчального року в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка пройшли в двох місцях. 1 вересня курсантів-першокурсників, які наразі проходять курс молодого бійця, приїхав привітати ректор університету Віталій Комарницький. Він побажав молоді вдалого завершення вишколу та успіхів у подальшому навчанні.