Участь представників університету в тренінгу

Співробітники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Олександр Звонок, Олена Одинцова та Микола Яковенко взяли участь у тренінгу для викладачів «Жінки. Мир. Безпека» – ґендерні аспекти конфліктів.

У ході проведення занять були розглянуті гендерні аспекти конфліктів для викладачів закладів вищої освіти МВС. Проект реалізовано за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Міністерства внутрішніх справ України.

Метою тренінгу визначалося формулювання розуміння гендерних аспектів конфліктів з особливою увагою на вмінні ідентифікувати та враховувати їх у підготовці працівників Національної поліції.

Учасники тренінгу розглянули такі завдання, як: формування розуміння гендерної складової безпеки, навичок ідентифікації гендерних потреб і інтересів у секторі безпеки, зокрема, в умовах конфлікту, опрацювання механізму реагування на різні потреби жінок і чоловіків у секторі безпеки та з питань безпеки.

Тренінг проводила Голова правління «Інформаційно-консультативного жіночого центру», національна консультантка Програми ООН Жінки Олена Суслова.

По закінченню учасники тренінгу отримали інформаційно-навчальні посібники та відповідний сертифікат.