Триває перший тиждень «курсу молодого бійця» курсантів університету

Хлопці та дівчата, які вирішили зв’язати своє життя з професією поліцейського, протягом місяця мають навчитися дисципліні, вивчити ази стройової підготовки, загартуватися фізично, опанувати теоретичний курс тактико-спеціальної та вогневої підготовки.

Процесом становлення майбутніх поліцейських постійно керують досвідченні командири, офіцери по роботі з особовим складом, науково-педагогічні працівники та інші фахівці, які, попри складнощі адаптації до суворого розкладу, допомагають молоді впевнено долати труднощі.

«Тут ми проходимо справжні випробування, але саме вони потім стануть міцним підґрунтям для оволодіння вміннями та навичками, які дозволять професійно виконувати службовий обов’язок у будь-якому підрозділі Національної поліції України», – поділився своїми враженнями курсант університету Іван Власов.

Нагадаємо, що школу мужності та витривалості вдалині від рідної домівки першокурсники університету проходитимуть з 11 серпня до 09 вересня.