Табірні збори для майбутніх курсантів розпочато

Цими вихідними відбулось відкриття табірного збору для  першокурсників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

«Сьогодні урочистий і хвилюючий момент, це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з цих молодих людей. Це – незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання та самостійного життя. За цей час курсанти-першокурсники загартують свою силу волі, стануть більш дисциплінованими, витривалими, сильними духом, оволодіють новими знаннями та навиками майбутньої професії поліцейського», – зазначив ректор університету Віталій Комарницький.

Цьогоріч гартують свою міць сто вчорашніх випускників шкіл. Для хлопців та дівчат це своєрідна оцінка можливостей в незвичних умовах, нелегкий період адаптації та становлення особистості в новому колективі, набуття важливих професійних рис – перш за все, стійкості та витривалості, вміння орієнтуватися, швидко реагувати на зміни та приймати виважені рішення.

Програма курсу включає заняття з фізичної, спеціальної, вогневої  та стройової підготовки,  ознайомлення з нормативними документам, які регламентують діяльність Національної поліції, отримання первинних навиків домедичної допомоги тощо.

У таборі на першокурсників чекають як фізичні випробування, так і моральні. За словами проректора університету Вячеслава Кіма, саме в таких умовах розкривається справжня товариська підтримка та формується курсантське братерство.