Не втрачай рік – до 31 серпня стань студентом заочної форми навчання!

ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка пропонує всім, хто за будь-яких обставин не зареєстрував Особистий електронний кабінет та не подав заявку на вступ vstup.info, скористатися наданою МОН України можливістю та продовжити освіту після 11 класу за заочною формою (вартість навчання 8950 грн). Нагадуємо, що за наказом Міністерства оборони України, обов’язковий призовний вік встановлено в межах 20-27 років, таким чином абітурієнти отримали 3-4 роки для здобуття освіти за заочною формою та працевлаштування.

До 31 серпня звертайтесь до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за телефонами 050-375-41-72, 050-147-89-98 та отримайте допомогу від наших фахівців у реєстрації електронного кабінету та створенні заявки на вступ до Університету.

Вступників, які не зареєструють електронні кабінети до 31 серпня, але виявлять бажання вступити на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за заочною формою навчання, можуть надати свої документи у паперовій формі до приймальної комісії ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, але не пізніше ніж 28 вересня.

Ознайомитись з наказом МОН України можна нижче.