Участь університету в урочистостях до Дня Національної поліції

02 липня курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка взяли участь у відзначенні третьої річниці з дня створення Національної поліції України.

На центральну площу міста Сєвєродонецьк прийшли привітати винуватців свята керівництво Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та силових відомств Луганщини.

З вітальним словом до працівників поліції Луганського області  звернувся ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький, який висловив поліцейським вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість Українському народові, та побажав і надалі мужності, витримки, наснаги, міцного здоров’я, довіри й поваги громадян та скорішого повернення в рідне місто Луганськ.

Учасники заходу вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання професійних завдань та поклали квіти до підніжжя пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському.

Кращі працівники поліції отримали нагороди Міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Луганській області та Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.