Участь співробітника університету в круглому столі

13 липня в Маріуполі відбувся круглий стіл на тему «Концепція розвитку наукового і освітнього потенціалу Донбасу, як передумова його реінтеграції в складі України в рамках стратегії«Україна-2030».

Особливістю і перевагою заходу стало об’єднання творчої думки представників усіх університетів Донецької і Луганської областей за участю ЗВО-переселенців і органів місцевої влади. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на круглому столі представив т.в.о. завідувача кафедри організації правоохоронних та судових органів Микола Яковенко.

В ході заслуховування доповідей учасників заходу виникла дискусія з гострими злободенними питаннями, які висвітили основні проблеми розвитку регіону (скорочення чисельності молодого населення, проблеми з набором до ЗВО на 1-й курс, скорочення фінансування державою, наукового кадрового потенціалу – докторів і кандидатів наук, відсутність поновлення наукового дослідного устаткування, недостатні житлово-побутові умови для викладачів-переселенців тощо).

Була розглянута і скоригована Комплексна програма «Попередження дії з підтримки і розвитку вищої освіти і науки, як визначального ресурсу для відродження пост-окупаційного Донбасу»(або:«Що робити після перемоги?»). Важливим результатом круглого столу стала одностайно прийнята резолюція.