Участь представника університету в роботі круглого столу в м.Київ

Завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Олександр Дудоров взяв участь у роботі круглого столу, присвяченому проблемам ефективності розслідування адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Захід зорганізований Центром політико-правових реформ (м. Київ) у межах проекту «Посилення громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади» за підтримки Європейського Союзу.

Олександр Дудоров представив Моніторинговий звіт щодо ефективності реалізації Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) у 2016 – 2018 роках адміністративно-юрисдикційної функції в частині протидії адміністративним правопорушенням, які пов’язані з корупцією (станом на 1 червня 2018 року). Дослідження стосується багатьох аспектів таких правопорушень. Із-поміж іншого увага була зосереджена на причинах повернення до НАЗК матеріалів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

У круглому столі взяли участь начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України Валентина Сеник, директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ Микола Хавронюк та інші фахівці з питань, що обговорювались.

 

                                                                                                              Копірайт на фото – ЦППР