Світла пам’ять Віленській Елеонорі Володимирівні

Сьогодні, 17 липня ми з любов’ю та повагою згадуємо першого проректора,  соратника та однодумця Едуарда Олексійовича Дідоренка Віленську Елеонору Володимирівну.

Два роки тому перестало битися серце інтелектуала, мудрого керівника, доктора філософії, професора, Заслуженого працівника освіти України, яка багато років свого життя присвятила науковій та педагогічні діяльності, зробила вагомий внесок у розвиток та становлення Університету. Її відношення до життя, роботи та людей є прикладом для наслідування сьогочасному  поколінню.

Ректорат і увесь колектив Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з глибокою скорботою висловлюють слова співчуття рідним і близьким.

Ми завжди будемо пам’ятати цю прекрасну людину. І справою честі для кожного з нас є продовження того, чому Елеонора Володимирівна віддала майже все своє життя. Світла пам’ять світлій людині…