Колектив університету відзначено державною нагородою

13 липня Арсен Аваков відзначив державними та відомчими нагородами кращих працівників МВС. Від ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка почесними грамотами Кабінету Міністрів України за значний внесок у забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців, плідну наукову діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм були нагородженні проректор університету Микола Карчевський та учений секретар секретаріату Вченої ради Володимир Коваленко.

Окремою подякою Прем’єр-міністра України було відзначено весь колектив Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців та плідну наукову діяльність.

Арсен Аваков подякував за гідну роботу колегам та зауважив, що сьогоднішні здобутки міністерства – здобуток людей, які працюють у злагодженому колективі.

Ректор Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький подякував за довіру та передав результати наукових і соціологічних досліджень колективу університету, базовані на них пропозиції щодо Стратегії відновлення цілісності України та деокупації Донбасу «Механізм малих кроків».