«Дитячий» поліцейський розповів курсантам про роботу ювенальної  превенції Луганщини

Сьогодні, в рамках ознайомчої практики, яку курсанти проходять на базі ГУНП, співробітник ювенальної превенції Валерій Богоявленський ознайомив молодих поліцейських зі специфікою роботи поліцейських з дітьми.

Валерій Богоявленській розповів про напрями роботи відділу, а це профілактика правопорушень, захист та допомога дітлахам, виховання їх правової свідомості та гуманізму, залученням до здорового способу життя, розшук зниклих неповнолітніх.

«Діти обирають різні форми самовираження та цінності, які не завжди є зрозумілими, проте ми не зволікаємо, підвищуємо свій рівень обізнаності для того, щоб вчасно зупинити, попередити або не допустити непоправного», – зазначив під час зустрічі Валерій Богоявленській.

Департаментом ювенальної превенції розроблені нові методи взаємодії поліцейських та неповнолітніх, які відповідають сучасним викликам. Наразі реалізуються декілька програм: «Шкільний офіцер поліції», «Тиждень права», «Дені відкритих дверей у відділах поліції», «Флешмоби», «Зарядка з поліцейським», «Спортивна естафета на правову тематику», «Акція: міняю цигарку на цукерку» та багато інших.

Представник служби ювенальної превенції не оминув під час зустрічі й теми булінгу. Валерій Богоявленській на сумних прикладах розповів курсантам про наслідки, до яких може призвести цькування у дитячому середовищі.

                                                                                                            Відділ комунікації поліції
                                                                                                            Луганської області