Тривають заняття зі службової підготовки офіцерів ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

21 червня відбулось чергове навчання зі службової підготовки для постійного атестованого складу закладу освіти. Цього разу було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Перша психологічна допомога».

«Тематика тренінгу є актуальною для офіцерів поліції, які за спрямованістю своєї діяльності досить часто мають справу з людьми, що зазнали впливу надзвичайних ситуацій та кризових подій», – зазначила завідувач відділення психологічного забезпечення ВКЗ університету Олександра Бурлаченко.

Для офіцерського складу була змодельована ситуація вибуху у будівлі, під час якої одна група співробітників виконувала роль постраждалих людей різних вікових та соціальних категорій, а інша – громадян, які намагаються допомогти постраждалим.

«В процесі тренінгу відбулася не тільки практична перевірка і закріплення отриманих знань, а й  зросло бажання і готовність учасників тренінгу надавати ППД»,– підкреслила Олександра Бурлаченко.

Учасники заняття також ознайомились з презентацією про основні принципи та методи надання першої психологічної допомоги згідно світових стандартів.