Курсанти університету долучилися до проекту Європейського Союзу

Всеукраїнською Асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба», в межах Програми освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму  «Інтеграція через діалог», що здійснюється за підтримки Європейського Союзу, був зорганізований конкурс історій «(Не)дитячий погляд на війну».

«У заході мали можливість взяти участь школярі, студенти, курсанти та активна молодь. Ті, кого війна зачепила безпосередньо і хто чув про неї, здебільшого, з екрану телевізора. Ті, хто був змушений покинути домівку, і хто сприяв адаптації переселенців на нових теренах. Ті, хто безпосередньо зіштовхнувся з реаліями окупації, і чиї батьки сприяють захисту українських земель. Всі, кому є, що сказати, і ті, про чиї історії просто не можна мовчати», – зазначив локальний координатор проекту в м.Сєвєродонецьк.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка до проекту долучилися курсанти Яна Лусік та Ігор Прищепа, які показали своє сприйняття сьогоднішнього конфлікту у всій його об’єктивній реальності.

По завершенню конкурсу твори юних авторів були надруковані в збірнику життєвих історій «(Не) дитячий погляд на війну», презентація якого відбулася в Києві в День захисту дітей. Всі, хто долучився до створення збірника,  отримали  власний, авторський екземпляр  видання.