Вихованці вишу ознайомились з тонкощами роботи фахівців Експертної служби

15 травня курсанти і студенти університету разом з доцентом кафедри загальноюридичних дисциплін Сергієм Головкіним та старшим викладачем кафедри державно-правових дисциплін Артемом Коваленко відвідали Луганський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Фахівцями Центру були підготовлені презентації, в ході яких молодь дізналась про основні напрямки діяльності НДЕКЦ, зокрема сучасні досягнення у галузі криміналістики.

Студенти та курсанти отримали можливість на власні очі побачити лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке сьогодні використовують у роботі експертно-криміналістичного центру МВС України, ознайомитися з робочими процесами та порядком проведення судових експертиз.

Хлопці і дівчата відвідали балістичну, трасологічну, дактилоскопічну та хімічну лабораторії, де фахівці експертної установи на практиці продемонстрували сучасну техніку, розповіли про свою повсякденну роботу та відповіли на запитання.

По завершенню заходу представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка та Луганського НДЕКЦ МВС України обговорили проведення в майбутньому спільних заходів в рамках Меморандуму про співпрацю.