Щорічний постійно діючий науково-практичний семінар

31 травня в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за сприяння Департаменту карного розшуку НП України та ГУ НП України в Луганській області розпочав роботу черговий щорічний постійно діючий науково-практичний семінар «Діяльність підрозділів кримінальної поліції щодо попередження, припинення та розслідування злочинів у сучасних умовах», на якому обговорюються питання діяльності підрозділів карного розшуку НП України щодо протидії незаконному заволодінню транспортними засобами. Цю тему було обрано виходячи з аналізу криміногенної ситуації здійсненого ДКР НП України та фахівцями ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка.

У роботі семінару, окрім вчених і професорсько-викладацького складу навчальних закладів України, приймають участь керівники управлінь і відділів карного розшуку обласних управлінь Національної поліції України, патрульної поліції України, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, прокуратури та суду.

Під час заходу обговорюються гострі проблемні питання правового та організаційно-тактичного характеру, які виникають на згаданому напрямі діяльності підрозділів карного розшуку.

Разом з тим, завдяки збільшеному терміну проведення семінару, а також застосуванню новітніх методів навчання, у тому числі й дистанційного, в рамках семінару буде проведено короткострокове підвищення кваліфікації для атестованого складу учасників за програмою, погодженою з ДКР НП України відповідно до Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції, затвердженого наказом МВС України від 24.12.2015 № 1625 з виданням сертифікатів відповідного зразка.