Лави поліції Луганщини та Дніпропетровщини поповнилися новобранцями

18 травня 55 слухачів Луганського центру первинної професійної підготовки «Акадамія поліції» Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в урочистій обстановці склали присягу працівника Національної поліції України.

Попередньо всі вони пройшли суворий відбір: тестування на знання законодавства, перевірку рівня фізичної підготовки, психологічне тестування та співбесіду. Після чотиримісячного навчання хлопці та дівчата довели: вони готові заступити на службу, гідно служити та захищати.

 «Наступальність, непримиренність у боротьбі зі злочинністю – необхідна складова концепції побудови правової держави в нашій Україні. Я впевнений, що Ви будете відповідати цим критеріям, адже Ви вже проявили чималу наполегливість та жагу до освоєння професії поліцейського. Бажаю Вам вдалої професійної реалізації, ефективно використовувати набуті знання, бути справжніми захисниками прав та свобод наших громадян, а всім Нам, бажаю мирного неба та впевненого погляду у майбутнє»,– звернувся з напутнім словом до правоохоронців ректор університету Віталій Комарницький.

Найкращі випускники Академії поліції отримали свої перші відзнаки – подяки від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка за відмінне навчання протягом усього періоду проходження первинної та професійної підготовки, успішне засвоєння навчального плану та зразкову дисципліну.

З цією важливою подією випускників привітав заступник начальника Головного управління національної поліції в Луганській області, полковник поліції Юрій Слухаєнко та побажав сумлінно виконувати службовий обов’язок, захищати права та свободи громадян, завжди керуючись буквою Закону.

Вже з завтрашнього дня в Луганській та Дніпропетровській областях приступлять до своїх службових обов’язків нові поліцейські сектору реагування патрульної поліції, дільничні та співробітники ізоляторів тимчасового тримання.