Співробітниками університету видано навчально-практичний посібник

За редакцією Віталія  Комарницького, Володимира Криволапчука та Бориса Бараненка вийшов друком  навчально-практичний посібник «Конфлікти в оперативно-розшуковій діяльності кримінальної поліції України». У даному виданні розкриваються закономірності використання конфліктологічних знань в оперативно-розшуковій діяльності (ОРД) оперативних підрозділів Національної поліції України.

Інформаційне наповнення посібника буде пізнавальним та корисним для співробітників усіх без виключення правоохоронних органів та осіб, що готуються ними стати. До того ж, висвітлені в книзі шляхи психологічного вирішення конфліктних ситуацій стануть у нагоді для використання в повсякденному житті пересічних громадян.

У посібнику висвітлено закономірності й механізми конфліктів, конфліктоутворювальні чинники, різновиди конфліктів у оперативно-розшуковій діяльності та досліджено конфлікти, які виникають під час проведення оперативними підрозділами негласних слідчих (розшукових) дій. Значну увагу у виданні приділено сутності й структурі сучасної ОРД, яка має потенційно конфліктний, суперечливий, діяльнісно опосередкований характер. Також автори розглянули й одну з новітніх спеціальних дисциплін у складі правоохоронних наук – психологію оперативно-розшукової діяльності.