Інтелектуальна еліта Луганщини зустрілася в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка

24 квітня в університеті відбувся міський етап історико-правової інтелектуальної гри «Veritas», присвячений 25-річчю ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. У заході взяли участь 9 команд, до складу яких увійшли представники Головного територіального управління юстиції у Луганській області, викладачі і студенти СНУ імені В. Даля, слухачі Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», співробітники міської прокуратури та ГУНП у Луганській області, співробітники, курсанти і студенти ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка.

Гра проходила в 3 тури: відбірковий, півфінал і фінал. Оцінювало правильність відповідей та вирішувало суперечливі моменти компетентне журі: ректор університету Віталій Комарницький, проектор вишу Вячеслав Кім, заступник декана юридичного факультету СНУ імені В. Даля Любов Котова, начальник Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Луганській області Олександр Жученко.

За результатами інтелектуальних змагань кубок і перше місце отримала команда «Я маю право» Головного територіального управління юстиції у Луганській області, друге місце посіла команда «Випускники», до складу якої увійшли співробітники міської прокуратури та ГУНП у Луганській області, які до того ж є випускниками  ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка. А на третю сходинку піднялася команда курсантів 104 взводу «Інтегро». Всі учасники гри отримали дипломи та солодкі подарунки.