Участь співробітника вишу в семінарі-нараді в м. Київ

Майор поліції Олексій Бочковий взяв участь у триденному семінарі-нараді «Використання новітніх технічних засобів в оперативно-службовій діяльності підрозділів кримінальної поліції», який проходив у Національній академії внутрішніх справ.

Представники практичних підрозділів з усієї України та ВНЗ зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських мали змогу ознайомитись з новітніми тенденціями у сфері інформаційної безпеки, підвищити рівень своїх знань щодо технічного забезпечення оперативних підрозділів НП України.

У заході взяв участь Голова Національної поліції України Сергій Князєв, який звернув увагу присутніх на безпрецедентну фінансову підтримку зі сторони керівництва МВС та НП України у матеріально-технічному забезпеченні оперативних підрозділів НП України.

«Сучасне оснащення поліції та рівень розвитку інформаційних технологій потребує постійного вдосконалення професійної майстерності правоохоронців, а також залучення усіх можливих заходів та засобів протидії злочинам»,– додав головний поліцейський країни.

Формат проведення семінару-наради дозволив практичним працівникам особисто звернутись до Сергія Князєва щодо вирішення важливих практичних, кадрових та навіть особистих проблем.

На завершення, учасники заходу відвідали Чорнобильську зону відчуження та на власні очі побачили масштаби аварії 1986 року на ЧАЕС.